czy warto?

strona www dla szkoły językowej

Zastanawiasz się czy warto mieć “fajną” stronę swojej szkoły językowej? 

A może myślisz, że sam fanpage na Fb/ Ig wystarczy, przecież jak ktoś będzie chciał Cię znaleźć to Cię znajdzie?

czy strona www to tylko dodatek?

Zgadzam się, że jak KTOŚ bardzo chce Cię znaleźć to Cię znajdzie. Ale czy zawsze ten KTOŚ będzie tak zdeterminowy? Pomyśl, jeśli potencjalny Klient nie zna Twojej działalności, jakie sa podstawowe informację które na start, bez żadnego wysiłku z jego strony powinien dostać i czy zapewniasz te informację w najardziej atrakcyjny i przejrzysty sposób. Czy na Fb/ Ig zobaczy historię Twojej działalnośći, zobaczy ofertę, opinie, zdjęcia?  Moim zdaniem nie. Fanpage będzie tylko substytutem strony, ale nie będzie jej odpowiednikiem. 

Bazując na własnym doświadczeniu jako Klient szukający zajęć dla dzieci lub dla siebie, strona jest dla mnie kluczowa. To tam mogę znaleźć podstawowe informację o firmie, jeśli mnie zainteresuje, szukam profilu na Fb/Ig.

ile mnie to będzie kosztować?

Strona www to inwestycja. Stworzenie samodzielne jest możliwe, ale nie każdy ma zasoby czasowe, umiejętnosci czy zwyczajnie chęci, aby stworzyć ją samodzielnie. Zastanów się czy strona www, może sprawić, że Klientów będzie więcej? Czy masz argumenty, które mogłyby przekonać potencjalnych Klientów aby napisali/ zadzownili do Ciebie. Czy Twoja szkoła wyróżnia się na tle innych, ale Klient najpier musi się z Tobą skontaktować, aby poczuł, że warto zostać z Tobą. Strona www to przystanek, ważny moment, aby Klient zaczął myśleć o Twoje firmie, podjął pierwszy krok, aby się z Tobą  skontaktować. Strona www, daje możliwości, aby dać argumenty potencjalnemu Klientowi aby wykonał ten krok.

Współpracowałam z branżą edukacyjną przy stworzeniu stron www. Wiem, na co zwrócić uwagę, co jest ważne, aby przygotować stronę, która będzie zachęcała, zwróci uwagę i sprawi, że Klienci będą zaciekawieni Twoją ofertą.  

Skontaktuj się ze mną, przeprowadze audyt i prześlę niezobowiązującą ofertę.

Pracuję na darmowym programie graficznym Elementor, co oznacza, że Ty również masz dostęp do moim zdaniem najlepszego programu graficznego na WordPress.

Cennik

Popularna

STANDARDOWA OFERTA

1400 zł brutto
  • do 8 podstron
  • strona responsywna
  • projekt dostosowany do Twojej koncepcji
  • dobór kolorów/ czcionek
  • wsparcie do 14 dni od oddania strony

W celu potwierdzenia oferty, proszę o kontakt.

strony www

portfolio

Wyślij wiadomość: